Elektronik

Vodafone Servis

0 yorum
0.0
Vodafone
  • Kuruluş Tarihi16.09.1991
  • Kuruluş YeriNewbury, Birleşik Krallık
  • KurucularErnest Harrison, Gerry Whent
  • CEOVittorio Colao

Vodafone, 1991 yılında kurulmuş olan Newbury merkezli uluslararası bir İngiliz cep telefonu şirketidir. Vodafone kelimesi, Voice den gelen 'VO', data dan gelen 'DA' ve phone den esinlenen 'FONE' heceleri ile oluşmuştur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Vodafone Hakkında

Vodafone, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Newbury, Birleşik Krallık’da olan şirket 16.09.1991 tarihinde Ernest Harrison, Gerry Whent tarafından kurulmuştur.

Vodafone servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Vodafone servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Vodafone Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Vodafone markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Vodafone markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Vodafone Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.vodafone.com.tr

Vodafone Servisleri

Vodafone ait servis bulunamamıştır.

Vodafone hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Vodafone Servis Yorumları (0)

Vodafone servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.