Gizlilik Bildirim

direktservis.com istatiksel amaçlar dışında kişisel bilgi toplamamaktadır. Sistemin genelinde ancak gerekli olduğunda kişisel bilgileriniz istenecektir (üyelik gibi).

direktservis.com eğer varsa toplamış olduğu bilgileri üçüncü taraflarla izniniz dışında paylaşmayacaktır. Fakat üçüncü tarafların whois sisteminden zaten elde edebilecekleri bilgileri sistemimiz üzerinden izinsiz olarak elde etmelerinden -her ne kadar engellenmeye çalışılacaksa da- direktservis.com sorumlu değildir.

direktservis.com, sorgulamalarla ya da sizin belirtmenizle elde edeceği e-posta, telefon numarası, adres gibi bilgileri istenmeyen e-posta ve diğer istenmeyen ve yasadışı faaliyetler için kullanmayacaktır.

Sorgu sonuçları elverdiğince e-posta toplama işlemlerine karşı korunmaktadır. Sistem üzerinden e-posta adresi gibi bilgilerin toplanması ve bu bilgilerin spam gibi kötü amaçlarla kullanımı yasaktır.

Ziyaretçi olarak sizin de e-posta adresi gibi bilgilerinizi mümkün olduğunca açık halde yazmaktan kaçınarak ve diğer yöntemlerle kötü amaçlı kullanımlardan kendinizi korumanızı tavsiye ederiz.

direktservis.com, üye girişi, tercihlerinizin saklanması ve deneyiminizin iyileştirilmesi için bilgisayarınıza çerez(ler) gönderebilir.