Yazılım

SAP Servis

0 yorum
0.0
SAP
  • Kuruluş Tarihi01.04.1972
  • Kuruluş YeriWeinheim, Almanya
  • KurucularHasso Plattner, Klaus Tschira
  • CEOBill McDermott

SAP, merkezi Walldorf, Almanya'da bulunan, Avrupa'nın en büyük yazılım şirketidir. SAP, 1972 yılında beş eski IBM çalışanı tarafından Systemanalyse und Programmentwicklung adı altında Mannheim, Almanya'da kurulmuştur. 120den fazla ülkede aktif olan yazılım grubudur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

SAP Hakkında

SAP, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Yazılım markasıdır. Merkezi Weinheim, Almanya’da olan şirket 01.04.1972 tarihinde Hasso Plattner, Klaus Tschira tarafından kurulmuştur.

SAP servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş SAP servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

SAP Türkiye pazarında güçlü bir Yazılım markasıdır. Yazılım sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. SAP markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

SAP markası hakkında daha detaylı bilgi almak için SAP Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: go.sap.comturkeyindex.html

SAP Servisleri

SAP ait servis bulunamamıştır.

SAP hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

SAP Servis Yorumları (0)

SAP servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.