Elektronik

Olympus Servis

0 yorum
0.0
Olympus
  • Kuruluş Tarihi12.10.1919
  • Kuruluş YeriTokyo, Japonya
  • KurucularTakeshi Yamashita
  • CEOHiroyuki Sasa

Olympus Corporation 12 Ekim 1919'da kurulmuş Japon optik lens, mikroskop üreticisi. 1936'lı yıllarda başladığı kamera ve fotoğraf makinesi üretimini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Olympus Hakkında

Olympus, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Tokyo, Japonya’da olan şirket 12.10.1919 tarihinde Takeshi Yamashita tarafından kurulmuştur.

Olympus servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Olympus servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Olympus Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Olympus markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Olympus markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Olympus Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.olympus.com.tr

Olympus Servisleri

Olympus ait servis bulunamamıştır.

Olympus hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Olympus Servis Yorumları (0)

Olympus servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.