Otomotiv

Lincoln Servis

0 yorum
0.0
Lincoln
  • Kuruluş Tarihi01.08.1917
  • Kuruluş YeriDearborn, Michigan, ABD
  • KurucularWilfred Leland, Henry M. Leland

Lincoln ABD de Ford Motor Company tarafından lüks sınıftaki tüketici talebine yönelik üretilmekte olan bir markadır. Kısaca Lincoln - Mercury division adıyla birlikte anılır. Pazardaki en büyük rakibi ise GM'nin Cadillac markasıdır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Lincoln Hakkında

Lincoln, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Dearborn, Michigan, ABD’da olan şirket 01.08.1917 tarihinde Wilfred Leland, Henry M. Leland tarafından kurulmuştur.

Lincoln servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Lincoln servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Lincoln Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Lincoln markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Lincoln markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Lincoln Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.lincoln.com

Lincoln Servisleri

Lincoln ait servis bulunamamıştır.

Lincoln hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Lincoln Servis Yorumları (0)

Lincoln servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.