Otomotiv

Lamborghini Servis

0 yorum
0.0
Lamborghini
  • Kuruluş Tarihi01.05.1963
  • Kuruluş YeriSanta Agata, İtalya
  • KurucularFerruccio Lamborghini
  • CEOStephan Winkelmann

Lamborghini, bir İtalyan otomobil markasıdır. Feruccio Lamborghini tarafından kurulmuştur. Bologna ile Modena arasındaki küçük bir köy olan Santa Agata'da firmanın merkezi ve fabrikası bulunmaktadır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Lamborghini Hakkında

Lamborghini, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Santa Agata, İtalya’da olan şirket 01.05.1963 tarihinde Ferruccio Lamborghini tarafından kurulmuştur.

Lamborghini servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Lamborghini servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Lamborghini Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Lamborghini markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Lamborghini markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Lamborghini Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.lamborghini.com

Lamborghini Servisleri

Lamborghini ait servis bulunamamıştır.

Lamborghini hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Lamborghini Servis Yorumları (0)

Lamborghini servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.