Otomotiv

Lada Servis

0 yorum
0.0
Lada
  • Kuruluş Tarihi01.01.1966
  • Kuruluş YeriRusya

Rus AvtoVAZ firmasının ürettiği bir araba markasıdır. Merkezi Samara Oblastı'nın Tolyatti'dedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Lada Hakkında

Lada, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Rusya’da olan şirket 01.01.1966 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Lada servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Lada servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Lada Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Lada markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Lada markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Lada Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.ladaturkiye.com

Lada Servisleri

Lada ait servis bulunamamıştır.

Lada hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Lada Servis Yorumları (0)

Lada servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.