Elektronik

JVC Servis

0 yorum
0.0
JVC
  • Kuruluş Tarihi13.09.1927
  • Kuruluş YeriYokohama, Japonya

Victor Company of Japan, Ltd, TYO: 6792 genellikle JVC olarak adlandırılan, Yokohama Japonya merkezli, uluslararası elektronik şirketidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

JVC Hakkında

JVC, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Yokohama, Japonya’da olan şirket 13.09.1927 tarihinde tarafından kurulmuştur.

JVC servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş JVC servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

JVC Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. JVC markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

JVC markası hakkında daha detaylı bilgi almak için JVC Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.jvc.com

JVC Servisleri

JVC hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

JVC Servis Yorumları (0)

JVC servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.