Elektronik

Huawei Servis

0 yorum
0.0
Huawei
  • Kuruluş Tarihi01.01.1987
  • Kuruluş YeriShenzhen, Çin Halk Cumhuriyeti
  • KurucularRen Zhengfei
  • CEORen Zhengfei

Huawei Technologies Co. Ltd., kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirketir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Huawei Hakkında

Huawei, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Shenzhen, Çin Halk Cumhuriyeti’da olan şirket 01.01.1987 tarihinde Ren Zhengfei tarafından kurulmuştur.

Huawei servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Huawei servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Huawei Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Huawei markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Huawei markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Huawei Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.huawei.comtr

Huawei hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Huawei Servis Yorumları (0)

Huawei servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.