Elektronik

General Electric Servis

0 yorum
0.0
General Electric
  • Kuruluş Tarihi01.01.1892
  • Kuruluş YeriNew York, ABD
  • KurucularThomas Edison, Charles A. Coffin
  • CEOJeffrey R. Immelt

General Electric, 1876 yılında Thomas Edison tarafından kurulan, bir dönem Amerika'nın elektrik dağıtımını tekelinde tutan dünyanın en büyük 4. şirketidir. Elektronik ve bankacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

General Electric Hakkında

General Electric, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi New York, ABD’da olan şirket 01.01.1892 tarihinde Thomas Edison, Charles A. Coffin tarafından kurulmuştur.

General Electric servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş General Electric servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

General Electric Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. General Electric markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

General Electric markası hakkında daha detaylı bilgi almak için General Electric Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.ge.comtr

General Electric Servisleri

General Electric ait servis bulunamamıştır.

General Electric hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

General Electric Servis Yorumları (0)

General Electric servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.