Otomotiv

Daewoo Servis

0 yorum
0.0
Daewoo
  • Kuruluş Tarihi22.03.1967
  • Kuruluş YeriSeul, Güney Kore
  • KurucularKim Woo-jung
  • CEOJeon Byeong Eal

Daewoo, Güney Koreli şirket topluluğu idi. Dewoo Sınai adı altında 22 Mart 1967'de kurulmuştur. 1972 yılında otomotiv alanında faaliyete geçmiştir. 1999 yılında iflas etmiştir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Daewoo Hakkında

Daewoo, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Seul, Güney Kore’da olan şirket 22.03.1967 tarihinde Kim Woo-jung tarafından kurulmuştur.

Daewoo servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Daewoo servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Daewoo Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Daewoo markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Daewoo markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Daewoo Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.daewoo.comeng

Daewoo Servisleri

Daewoo ait servis bulunamamıştır.

Daewoo hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Daewoo Servis Yorumları (0)

Daewoo servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.