Elektronik

BlackBerry Servis

0 yorum
0.0
BlackBerry
  • Kuruluş Tarihi01.01.1984
  • Kuruluş YeriWaterloo, Kanada
  • KurucularDouglas Fregin, Mike Lazaridis
  • CEOJohn S. Chen

BlackBerry Limited, Kanadalı bir telekomünikasyon ve kablosuz cihaz üreticisidir. BlackBerry marka akıllı telefon ve tabletlerin üreticisi olan firmanın ana ofisi Ontario, Kanada'dadır. BlackBerry'nin kurucusu, İstanbul doğumlu Mike Lazaridis'tir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

BlackBerry Hakkında

BlackBerry, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Waterloo, Kanada’da olan şirket 01.01.1984 tarihinde Douglas Fregin, Mike Lazaridis tarafından kurulmuştur.

BlackBerry servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş BlackBerry servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

BlackBerry Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. BlackBerry markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

BlackBerry markası hakkında daha detaylı bilgi almak için BlackBerry Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: global.blackberry.com

BlackBerry Servisleri

BlackBerry ait servis bulunamamıştır.

BlackBerry hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

BlackBerry Servis Yorumları (0)

BlackBerry servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.