Otomotiv

Audi Servis

0 yorum
0.0
Audi
  • Kuruluş Tarihi16.07.1909
  • Kuruluş YeriZwickau, Almanya
  • KurucularAugust Horch
  • CEORupert Stadler

Audi, Alman bir otomobil şirketidir; Volkswagen grubunun bir markasıdır. Şirketin merkezi Ingolstadt, Bavyera'da bulunmaktadır. Şirketin geçmişi 1899 yılına ve August Horch'a dayanmaktadır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Audi Hakkında

Audi, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Zwickau, Almanya’da olan şirket 16.07.1909 tarihinde August Horch tarafından kurulmuştur.

Audi servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Audi servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Audi Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Audi markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Audi markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Audi Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.audi.com.tr

Audi hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Audi Servis Yorumları (0)

Audi servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.