Elektronik

AEG Servis

0 yorum
0.0
AEG
  • Kuruluş Tarihi01.01.1883
  • Kuruluş YeriBerlin, Almanya
  • KurucularEmil Rathenau

AEG eski Alman şirket Bugün AEG = The Electrolux Corporation. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

AEG Hakkında

AEG, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Berlin, Almanya’da olan şirket 01.01.1883 tarihinde Emil Rathenau tarafından kurulmuştur.

AEG servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş AEG servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

AEG Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. AEG markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

AEG markası hakkında daha detaylı bilgi almak için AEG Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.aeg.com.tr

AEG Servisleri

AEG ait servis bulunamamıştır.

AEG hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

AEG Servis Yorumları (0)

AEG servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.