Otomotiv

Volvo Servis

0 yorum
0.0
Volvo
  • Kuruluş Tarihi17.04.1927
  • Kuruluş YeriGöteborg, İsveç
  • KurucularGustav Larson, Assar Gabrielsson, SKF
  • CEOMartin Lundstedt

Volvo dünyanın önde gelen TIR, otobüs, otomobil, iş makinesi, deniz motoru ve endüstriyel motorlar üretimi yapan firmasıdır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Volvo Hakkında

Volvo, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Göteborg, İsveç’da olan şirket 17.04.1927 tarihinde Gustav Larson, Assar Gabrielsson, SKF tarafından kurulmuştur.

Volvo servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Volvo servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Volvo Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Volvo markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Volvo markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Volvo Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.volvocars.comtr‎

Volvo hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Volvo Servis Yorumları (0)

Volvo servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.