Elektronik

Viessmann Servis

0 yorum
0.0
Viessmann
  • Kuruluş Tarihi01.01.1917
  • Kuruluş YeriAllendorf (Eder), Almanya
  • KurucularMartin Viessmann
  • CEOMartin Viessmann

Viessman Şirketler Grubu, Alman enerji şirketi. Dünyanın lider ısı tekniği sistemleri üreticilerinden biridir. Ayrıca birçok spor dalında da sponsorluk faaliyetleri vardır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Viessmann Hakkında

Viessmann, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Allendorf (Eder), Almanya’da olan şirket 01.01.1917 tarihinde Martin Viessmann tarafından kurulmuştur.

Viessmann servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Viessmann servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Viessmann Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Viessmann markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Viessmann markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Viessmann Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.viessmann.com.tr

Viessmann Servisleri

Viessmann ait servis bulunamamıştır.

Viessmann hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Viessmann Servis Yorumları (0)

Viessmann servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.