Elektronik

Vestel Servis

0 yorum
0.0
Vestel
  • Kuruluş Tarihi01.01.1984
  • Kuruluş YeriManisa
  • KurucularAsil Nadir
  • CEOEnis Turan Erdoğan

Vestel, 1984 yılında Türkiye'de kurulmuş, fabrikası Manisa'da bulunan beyaz eşya ve elektronik şirketidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Vestel Hakkında

Vestel, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Manisa’da olan şirket 01.01.1984 tarihinde Asil Nadir tarafından kurulmuştur.

Vestel servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Vestel servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Vestel Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Vestel markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Vestel markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Vestel Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.vestel.com.tr

Vestel Servisleri

Vestel ait servis bulunamamıştır.

Vestel hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Vestel Servis Yorumları (0)

Vestel servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.