Elektronik

Turkcell Servis

0 yorum
0.0
Turkcell
  • Kuruluş Tarihi28.02.1994
  • Kuruluş Yeriİstanbul, Türkiye
  • KurucularMehmet Emin Karamehmet
  • CEOKaan Terzioğlu

Turkcell ; Türkiye merkezli GSM, 2G, 3G ve 4G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Turkcell Hakkında

Turkcell, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi İstanbul, Türkiye’da olan şirket 28.02.1994 tarihinde Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulmuştur.

Turkcell servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Turkcell servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Turkcell Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Turkcell markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Turkcell markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Turkcell Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.turkcell.com.tr

Turkcell Servisleri

Turkcell ait servis bulunamamıştır.

Turkcell hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Turkcell Servis Yorumları (0)

Turkcell servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.