Elektronik

Tefal Servis

0 yorum
0.0
Tefal
  • Kuruluş Tarihi01.01.1956
  • Kuruluş YeriSarcelles, Fransa
  • KurucularMarc Grégoire

Tefal, dünyada yapışmaz tava tencere sektörünün kurucusudur. 1956 yılında, PTFE malzemesinin mucidi Marc Grégoire tarafından Fransa'da kurulmuştur. 1968 yılında SEB şirketi tarafından satın alınmıştır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Tefal Hakkında

Tefal, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Sarcelles, Fransa’da olan şirket 01.01.1956 tarihinde Marc Grégoire tarafından kurulmuştur.

Tefal servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Tefal servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Tefal Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Tefal markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Tefal markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Tefal Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.tefalshop.com.tr

Tefal Servisleri

Tefal ait servis bulunamamıştır.

Tefal hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Tefal Servis Yorumları (0)

Tefal servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.