Otomotiv

SsangYong Servis

0 yorum
0.0
SsangYong
  • Kuruluş Tarihi04.03.1954
  • Kuruluş YeriPyeongtaek, Güney Kore
  • CEOJong Sik Choi

SsangYong, Güney Koreli otomobil üreticisi ve çelik sanayicisi firmadır. Korecede SsangYong ikiz ejder anlamındadır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

SsangYong Hakkında

SsangYong, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Pyeongtaek, Güney Kore’da olan şirket 04.03.1954 tarihinde tarafından kurulmuştur.

SsangYong servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş SsangYong servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

SsangYong Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. SsangYong markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

SsangYong markası hakkında daha detaylı bilgi almak için SsangYong Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.ssangyong.com.tr

SsangYong hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

SsangYong Servis Yorumları (0)

SsangYong servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.