Otomotiv

Skoda Servis

0 yorum
0.0
Skoda
  • Kuruluş Tarihi01.01.1895
  • Kuruluş YeriMladá Boleslav, Çek Cumhuriyeti
  • KurucularVáclav Laurin, Václav Klement
  • CEOBernhard Maier

Škoda Auto, Çek otomobil üreticisi, en eski otomobil üreticilerinden biridir. 1991'de Volkswagen Grubu tarafından satın alındı. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Skoda Hakkında

Skoda, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Mladá Boleslav, Çek Cumhuriyeti’da olan şirket 01.01.1895 tarihinde Václav Laurin, Václav Klement tarafından kurulmuştur.

Skoda servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Skoda servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Skoda Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Skoda markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Skoda markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Skoda Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.skoda.com.tr

Skoda hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Skoda Servis Yorumları (0)

Skoda servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.