Elektronik

Siemens Servis

0 yorum
0.0
Siemens
  • Kuruluş Tarihi01.10.1847
  • Kuruluş YeriBerlin, Almanya
  • KurucularErnst Werner von Siemens
  • CEOJoe Kaeser

Siemens AG, Avrupa'nın en büyük teknoloji holdingidir. Şirketin yönetimi Almanya'nın Berlin ve Münih kentlerindedir. Holding uluslararası alanda üç ana sektörde faaliyet göstermektedir: endüstri, enerji, ve sağlık Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Siemens Hakkında

Siemens, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Berlin, Almanya’da olan şirket 01.10.1847 tarihinde Ernst Werner von Siemens tarafından kurulmuştur.

Siemens servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Siemens servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Siemens Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Siemens markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Siemens markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Siemens Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.siemens-home.com.tr

Siemens Servisleri

Siemens ait servis bulunamamıştır.

Siemens hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Siemens Servis Yorumları (0)

Siemens servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.