Elektronik

Samsung Servis

0 yorum
0.0
Samsung
  • Kuruluş Tarihi01.03.1938
  • Kuruluş YeriSeul, Güney Kore
  • KurucularLee Byung-chul
  • CEOJong-Kyun Shin

Samsung Electronics Co., Ltd. Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore'de bulunan çok uluslu elektronik şirketidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Samsung Hakkında

Samsung, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Seul, Güney Kore’da olan şirket 01.03.1938 tarihinde Lee Byung-chul tarafından kurulmuştur.

Samsung servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Samsung servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Samsung Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Samsung markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Samsung markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Samsung Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.samsung.comtrhome

Samsung Servisleri

Samsung hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Samsung Servis Yorumları (0)

Samsung servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.