Elektronik

Russell Hobbs Servis

0 yorum
0.0
Russell Hobbs
  • Kuruluş Tarihi01.01.1947
  • Kuruluş YeriFlorida, ABD

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Russell Hobbs Hakkında

Russell Hobbs, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Florida, ABD’da olan şirket 01.01.1947 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Russell Hobbs servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Russell Hobbs servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Russell Hobbs Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Russell Hobbs markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Russell Hobbs markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Russell Hobbs Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: tr.russellhobbs.com

Russell Hobbs Servisleri

Russell Hobbs ait servis bulunamamıştır.

Russell Hobbs hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Russell Hobbs Servis Yorumları (0)

Russell Hobbs servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.