Otomotiv

Rolls Royce Servis

0 yorum
0.0
Rolls Royce
  • Kuruluş Tarihi15.03.1906
  • Kuruluş YeriDerby, Birleşik Krallık
  • KurucularHenry Royce, Charles Rolls

Rolls-Royce Limited, İngiliz otomotiv ve havacılık firması Henry Royce 1904’te ilk otomobilini yaptı. Aynı yıl Londra’da otomobil satan Çarlz Stewart Rolls’la tanıştı. İkili işbirliği yapmak üzere anlaştı Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Rolls Royce Hakkında

Rolls Royce, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Derby, Birleşik Krallık’da olan şirket 15.03.1906 tarihinde Henry Royce, Charles Rolls tarafından kurulmuştur.

Rolls Royce servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Rolls Royce servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Rolls Royce Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Rolls Royce markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Rolls Royce markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Rolls Royce Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.rolls-roycemotorcars.com

Rolls Royce Servisleri

Rolls Royce hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Rolls Royce Servis Yorumları (0)

Rolls Royce servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.