Otomotiv

Renault Servis

0 yorum
0.0
Renault
  • Kuruluş Tarihi01.10.1898
  • Kuruluş YeriBoulogne-Billancourt, Fransa
  • KurucularFernand Renault
  • CEOCarlos Ghosn

Renault S.A., Fransız araç üreticisi. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı boyda araç üretir. Türkiye'de Bursa'da kurulu bulunan Oyak-Renault ortaklığı ile yatırımı vardır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Renault Hakkında

Renault, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Boulogne-Billancourt, Fransa’da olan şirket 01.10.1898 tarihinde Fernand Renault tarafından kurulmuştur.

Renault servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Renault servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Renault Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Renault markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Renault markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Renault Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.renault.com.tr

Renault hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Renault Servis Yorumları (0)

Renault servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.