Otomotiv

Porsche Servis

0 yorum
0.0
Porsche
  • Kuruluş Tarihi25.04.1931
  • Kuruluş YeriStuttgart, Almanya
  • KurucularFerdinand Porsche
  • CEOHans Dieter Pötsch

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, kısaca Porsche AG veya sadece Porsche, 1947 yılında Ferdinand Porsche'nın oğlu Ferry Porsche tarafından Stuttgart'da kurulmuş olan spor araba firmasıdır. İlk modelleri 1948 yılında çıkan Porsche 356'dır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Porsche Hakkında

Porsche, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Stuttgart, Almanya’da olan şirket 25.04.1931 tarihinde Ferdinand Porsche tarafından kurulmuştur.

Porsche servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Porsche servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Porsche Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Porsche markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Porsche markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Porsche Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.porsche.comturkeytr

Porsche hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Porsche Servis Yorumları (0)

Porsche servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.