Elektronik

Polaroid Servis

0 yorum
0.0
Polaroid
  • Kuruluş Tarihi01.01.1937
  • Kuruluş YeriMassachusetts, ABD
  • KurucularEdwin H. Land
  • CEOScott W. Hardy

Polaroid Corporation, 1937'de Edwin H. Land tarafından kurulan, merkezi ABD'de bulunan uluslararası tüketici elektroniği ve gözlük şirketi. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Polaroid Hakkında

Polaroid, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Massachusetts, ABD’da olan şirket 01.01.1937 tarihinde Edwin H. Land tarafından kurulmuştur.

Polaroid servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Polaroid servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Polaroid Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Polaroid markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Polaroid markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Polaroid Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.polaroid.com

Polaroid Servisleri

Polaroid ait servis bulunamamıştır.

Polaroid hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Polaroid Servis Yorumları (0)

Polaroid servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.