Elektronik

Philips Servis

0 yorum
0.0
Philips
  • Kuruluş Tarihi15.05.1891
  • Kuruluş YeriEindhoven, Hollanda
  • KurucularAnton Philips, Gerard Philips, Frits Philips
  • CEOFrans van Houten

Koninklijke Philips Electronics N.V. veya kısaca Philips, merkezi Hollanda’da bulunan ve 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyadaki en büyük elektronik şirketlerinden biridir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Philips Hakkında

Philips, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Eindhoven, Hollanda’da olan şirket 15.05.1891 tarihinde Anton Philips, Gerard Philips, Frits Philips tarafından kurulmuştur.

Philips servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Philips servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Philips Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Philips markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Philips markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Philips Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.philips.com.tr

Philips Servisleri

Philips ait servis bulunamamıştır.

Philips hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Philips Servis Yorumları (0)

Philips servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.