Elektronik

Panasonic Servis

0 yorum
0.0
Panasonic
  • Kuruluş Tarihi13.03.1918
  • Kuruluş YeriOsaka, Japonya
  • KurucularKonosuke Matsushita
  • CEOKazuhiro Tsuga

Panasonic veya eski adıyla Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. Japon elektronik markasıdır. 1918 yılında Osaka'da kurulan ve sadece 3 çalışanla iş hayatına başlayan Matsushita, bugün 260 bin kişiyi aşkın bir işgücüne sahip bulunmaktadır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Panasonic Hakkında

Panasonic, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Osaka, Japonya’da olan şirket 13.03.1918 tarihinde Konosuke Matsushita tarafından kurulmuştur.

Panasonic servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Panasonic servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Panasonic Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Panasonic markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Panasonic markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Panasonic Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.panasonic.comtr

Panasonic Servisleri

Panasonic hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Panasonic Servis Yorumları (0)

Panasonic servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.