Otomotiv

Opel Servis

0 yorum
0.0
Opel
  • Kuruluş Tarihi21.01.1862
  • Kuruluş YeriRüsselsheim, Almanya
  • KurucularAdam Opel

Adam Opel AG veya kısaca Opel, 1862 yılında Adam Opel tarafından kurulan Alman otomobil şirketi. 1899'dan beri araba üretmektedir ve 1929'da şirket olmuştur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Opel Hakkında

Opel, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Rüsselsheim, Almanya’da olan şirket 21.01.1862 tarihinde Adam Opel tarafından kurulmuştur.

Opel servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Opel servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Opel Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Opel markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Opel markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Opel Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.opel.com.tr

Opel Servisleri

Opel ait servis bulunamamıştır.

Opel hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Opel Servis Yorumları (0)

Opel servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.