Elektronik

Nokia Servis

0 yorum
0.0
Nokia
  • Kuruluş Tarihi01.01.1865
  • Kuruluş YeriEspoo, Finlandiya
  • KurucularFredrik Idestam, Leo Mechelin
  • CEORajeev Suri

Nokia, Finlandiyalı cep telefonu üreticisi. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Nokia Hakkında

Nokia, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Espoo, Finlandiya’da olan şirket 01.01.1865 tarihinde Fredrik Idestam, Leo Mechelin tarafından kurulmuştur.

Nokia servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Nokia servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Nokia Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Nokia markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Nokia markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Nokia Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.nokia.comtr_tr

Nokia hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Nokia Servis Yorumları (0)

Nokia servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.