Otomotiv

Nissan Servis

0 yorum
0.0
Nissan
  • Kuruluş Tarihi26.12.1933
  • Kuruluş YeriYokohama, Japonya
  • KurucularMeitaro Takeuchi, William Gorham
  • CEOCarlos Ghosn

Nissan Jidōsha Kabushiki Gaisha veya kısaltılmış haliyle Nissan, çok uluslu Japonya merkezli otomotiv şirketi. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Nissan Hakkında

Nissan, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Yokohama, Japonya’da olan şirket 26.12.1933 tarihinde Meitaro Takeuchi, William Gorham tarafından kurulmuştur.

Nissan servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Nissan servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Nissan Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Nissan markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Nissan markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Nissan Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.nissan.com.tr

Nissan Servisleri

Nissan ait servis bulunamamıştır.

Nissan hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Nissan Servis Yorumları (0)

Nissan servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.