Motosiklet

Mondial Servis

0 yorum
0.0
Mondial
  • Kuruluş Tarihi01.01.2004
  • Kuruluş YeriAydın,Türkiye
  • KurucularUğur Şirketler Grubu

Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) kendi tescilli ve lokomotif markası "Mondial" ile 2004 yılında motosiklet sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Tuik satış verilerine göre 2005 - 2014 yılları arasında her yıl Türkiye satış liderliğini elinde bulunduran, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını benimseyen "Mondial" 400 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası ile hizmet vermektedir.

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Mondial Hakkında

Mondial, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Motosiklet markasıdır. Merkezi Aydın,Türkiye’da olan şirket 01.01.2004 tarihinde Uğur Şirketler Grubu tarafından kurulmuştur.

Mondial servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Mondial servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Mondial Türkiye pazarında güçlü bir Motosiklet markasıdır. Motosiklet sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Mondial markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Mondial markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Mondial Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.mondialmotor.com.tr

Mondial Servisleri

Mondial ait servis bulunamamıştır.

Mondial hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Mondial Servis Yorumları (0)

Mondial servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.