Elektronik

Mitsubishi Servis

0 yorum
0.0
Mitsubishi
  • Kuruluş Tarihi22.04.1970
  • Kuruluş YeriTokyo, Japonya
  • CEOOsamu Masuko

Mitsubishi Motors, Japon ağır endüstri markasıdır. 1997'den bu yana Türkiye ortaklığını Temsa ile yapmaktadır. Bağımsız bir marka olmasına rağmen, başta PSA ve VW Grubu olmak üzere birçok üreticiyle ortaklıklar yapmaktadır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Mitsubishi Hakkında

Mitsubishi, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Tokyo, Japonya’da olan şirket 22.04.1970 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Mitsubishi servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Mitsubishi servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Mitsubishi markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Mitsubishi markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Mitsubishi Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.mitsubishi-motors.com.tr

Mitsubishi Servisleri

Mitsubishi ait servis bulunamamıştır.

Mitsubishi hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Mitsubishi Servis Yorumları (0)

Mitsubishi servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.