Elektronik

Miele Servis

0 yorum
0.0
Miele
  • Kuruluş Tarihi01.07.1899
  • Kuruluş YeriHerzebrock-Clarholz, Almanya
  • KurucularCarl Miele
  • CEOMarkus Miele

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Miele Hakkında

Miele, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Herzebrock-Clarholz, Almanya’da olan şirket 01.07.1899 tarihinde Carl Miele tarafından kurulmuştur.

Miele servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Miele servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Miele Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Miele markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Miele markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Miele Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.miele.com.tr

Miele Servisleri

Miele ait servis bulunamamıştır.

Miele hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Miele Servis Yorumları (0)

Miele servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.