Elektronik

Microsoft Servis

0 yorum
0.0
Microsoft
  • Kuruluş Tarihi04.04.1975
  • Kuruluş YeriNew Mexico, ABD
  • KurucularBill Gates, Paul Gardner Allen
  • CEOSatya Nadella

Microsoft Corporation, Windows, Xbox gibi ürünleriyle tanınan, ABD merkezli büyük yazılım ve bilişim şirketidir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Microsoft Hakkında

Microsoft, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi New Mexico, ABD’da olan şirket 04.04.1975 tarihinde Bill Gates, Paul Gardner Allen tarafından kurulmuştur.

Microsoft servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Microsoft servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Microsoft Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Microsoft markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Microsoft markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Microsoft Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.microsoft.comtr-tr

Microsoft Servisleri

Microsoft ait servis bulunamamıştır.

Microsoft hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Microsoft Servis Yorumları (0)

Microsoft servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.