Otomotiv

Mercedes-Benz Servis

0 yorum
0.0
Mercedes-Benz
  • Kuruluş Tarihi01.01.1926
  • Kuruluş YeriStuttgart, Almanya
  • KurucularGottlieb Daimler, Karl Benz

Mercedes-Benz, 1926 yılında Karl Benz'in şirketi Benz & Cie. ve Gottlieb Daimler'in şirketi Daimler Motoren Gesellschaft'in birleşmesi sonucu kurulmuş otomotiv markası.Almanya`nın Stutgart şehri`nde kurulmuştur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Mercedes-Benz Hakkında

Mercedes-Benz, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Stuttgart, Almanya’da olan şirket 01.01.1926 tarihinde Gottlieb Daimler, Karl Benz tarafından kurulmuştur.

Mercedes-Benz servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Mercedes-Benz servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Mercedes-Benz Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Mercedes-Benz markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Mercedes-Benz markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Mercedes-Benz Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.mercedes-benz.com.tr

Mercedes-Benz hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Mercedes-Benz Servis Yorumları (0)

Mercedes-Benz servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.