Elektronik

Maytag Servis

0 yorum
0.0
Maytag
  • Kuruluş Tarihi01.01.1893
  • Kuruluş YeriMichigan, ABD
  • KurucularFrederick Louis Maytag I

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Etiketler

Maytag Hakkında

Maytag, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Michigan, ABD’da olan şirket 01.01.1893 tarihinde Frederick Louis Maytag I tarafından kurulmuştur.

Maytag servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Maytag servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Maytag Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Maytag markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Maytag markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Maytag Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.maytag-tr.com

Maytag Servisleri

Maytag ait servis bulunamamıştır.

Maytag hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Maytag Servis Yorumları (0)

Maytag servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.