Yazılım

Likom Yazılım Servis

0 yorum
0.0
Likom Yazılım

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Likom Yazılım Hakkında

Likom Yazılım, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Yazılım markasıdır. Merkezi ’da olan şirket tarihinde tarafından kurulmuştur.

Likom Yazılım servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Likom Yazılım servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Likom Yazılım Türkiye pazarında güçlü bir Yazılım markasıdır. Yazılım sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Likom Yazılım markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Likom Yazılım markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Likom Yazılım Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.likom.com.tr

Likom Yazılım Servisleri

Likom Yazılım ait servis bulunamamıştır.

Likom Yazılım hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Likom Yazılım Servis Yorumları (0)

Likom Yazılım servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.