Elektronik

Lenovo Servis

0 yorum
0.0
Lenovo
  • Kuruluş Tarihi01.01.1984
  • Kuruluş YeriPekin, Çin Halk Cumhuriyeti
  • KurucularLiu Chuanzhi
  • CEOYang Yuanqing

Lenovo Uluslararası Çin merkezli bilişim teknoloji şirketi. Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimini yapmaktadır Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Lenovo Hakkında

Lenovo, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti’da olan şirket 01.01.1984 tarihinde Liu Chuanzhi tarafından kurulmuştur.

Lenovo servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Lenovo servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Lenovo Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Lenovo markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Lenovo markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Lenovo Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.lenovo.comtrtr

Lenovo Servisleri

Lenovo ait servis bulunamamıştır.

Lenovo hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Lenovo Servis Yorumları (0)

Lenovo servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.