Otomotiv

Land Rover Servis

0 yorum
0.0
Land Rover
  • Kuruluş Tarihi01.01.1948
  • Kuruluş YeriBirleşik Krallık
  • KurucularMaurice Wilks
  • CEORalf Speth

Land Rover, İngiliz bir arazi aracı üreticisidir. Merkezi Solihull, İngiltere'dedir. Aslında Rover markası altında bir modelin adıydı. Bugün, Tata Motor Şirketi bünyesindedir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Land Rover Hakkında

Land Rover, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Birleşik Krallık’da olan şirket 01.01.1948 tarihinde Maurice Wilks tarafından kurulmuştur.

Land Rover servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Land Rover servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Land Rover Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Land Rover markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Land Rover markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Land Rover Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.landrover.com.tr

Land Rover hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Land Rover Servis Yorumları (0)

Land Rover servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.