Otomotiv

Lancia Servis

0 yorum
0.0
Lancia
  • Kuruluş Tarihi29.10.1906
  • Kuruluş YeriTorino, İtalya
  • KurucularVincenzo Lancia
  • CEOAntonella Bruno

Lancia, Vincenzo Lancia tarafından 1906 yılında kurulan İtalyan otomobil üreticisi, 1969'dan beri Fiat grubunun bir parçasıdır yani Fiat Lancia'nın sahibir. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Lancia Hakkında

Lancia, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Torino, İtalya’da olan şirket 29.10.1906 tarihinde Vincenzo Lancia tarafından kurulmuştur.

Lancia servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Lancia servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Lancia Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Lancia markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Lancia markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Lancia Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.lancia.com.tr

Lancia hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Lancia Servis Yorumları (0)

Lancia servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.