Elektronik

Kenwood Servis

0 yorum
0.0
Kenwood
  • Kuruluş Tarihi01.12.1946
  • Kuruluş YeriNagano Prefecture, Japonya
  • CEOHaruo Kawahara

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Kenwood Hakkında

Kenwood, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Nagano Prefecture, Japonya’da olan şirket 01.12.1946 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Kenwood servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Kenwood servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Kenwood Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Kenwood markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Kenwood markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Kenwood Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.kenwood.com

Kenwood Servisleri

Kenwood hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Kenwood Servis Yorumları (0)

Kenwood servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.