Elektronik

Karcher Servis

0 yorum
0.0
Karcher
  • Kuruluş Tarihi02.01.1935
  • Kuruluş YeriBad Cannstatt
  • KurucularAlfred Kärcher
  • CEOHartmut Jenner

Alfred Kärcher, sanayileşmenin başlangıcından bu yana Robert Bosch, Gottlieb Daimler ve Count Zeppelin gibi isimler ile birlikte Württemberg'in ilerlemesine büyük katkıda bulunmuş mucit ve girişimcilerden biridir. Tüm yaşamı boyunca, fikirlerini hayata geçirmeye adamıştır. 1924 yılında, o zamanlar 23 yaşında olan Kärcher, Stuttgart Teknik Üniversitesinden mezun olur ve babasının şirketinde çalışmaya başlar.

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Karcher Hakkında

Karcher, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Elektronik markasıdır. Merkezi Bad Cannstatt’da olan şirket 02.01.1935 tarihinde Alfred Kärcher tarafından kurulmuştur.

Karcher servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Karcher servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Karcher Türkiye pazarında güçlü bir Elektronik markasıdır. Elektronik sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Karcher markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Karcher markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Karcher Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https:www.kaercher.comtr

Karcher Servisleri

Karcher ait servis bulunamamıştır.

Karcher hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Karcher Servis Yorumları (0)

Karcher servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.