Jaguar Borusan Oto İstinye Servisi Hakkında

Borusan Oto İstinye servisi, Türkiye genelinde Otomotiv sektöründe hizmet vermekte ve Jaguar markası için yetkili servis olarak müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Borusan Oto İstinye servisine ulaşmak için İstanbul / Sarıyer adresini ziyaret edebilir, 0 (212) 359 30 99 nolu telefondan servis randevusu alabilirsiniz. Ayrıca tüm Jaguar periyodik bakımlarınızı yaptırmak için firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Jaguar kış lastiği, oto ağır bakımları, yıllık bakımları, yağ ve yağ filtresi değişimleri gibi ihtiyacınız olan tüm hizmetleri Borusan Oto İstinye Sarıyer servisinden temin edebilirsiniz. Ayrıca firmanın iletişim bilgilerini kullanarak ihtiyacınız olan orijinal yedek parça ya da yan sanayi yedek parça taleplerinizin temin edilip, edilemeyeceğini öğrenebilirsiniz. Jaguar markalı araçlarda orijinal yedek parça kullanmanızı tavsiye ederiz.

Borusan Oto İstinye servisi Pazar günü ve resmi tatiller hariç müşterilerine bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Servis Fiyatları için firma ile görüşebilirsiniz.

Sitemizden ulaşarak hizmet aldığınız tüm yetkili servisler hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi aşağıda yer alan "Kullanıcı Yorumları" bölümünden paylaşabilir, aldığınız hizmet kalitesini puanlayabilir ya da bu servisten ilk kez hizmet alacaksanız Borusan Oto İstinye müşterilerinin firma hakkındaki görüşlerini inceleyebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara diğer kullanıcılar ile birlikte yanıt arayabilirsiniz.
Borusan Oto İstinye
  • İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:77
  • İstanbul / Sarıyer
  • Tel 1 : 0 (212) 359 30 99
  • Faks : 0 (212) 323 32 50
  • Email : servis@borusanoto.com
  • Web : http://www.borusanoto.com

Borusan Oto İstinye hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Jaguar Borusan Oto İstinye Servis Yorumları (0)

Borusan Oto İstinye için yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma: 08:30 - 19:00
  • Cumartesi: 09:00 - 18:00
  • Pazar: 10:00 - 16:00

Hizmet Verdiği Diğer Markalar

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR
Bu senin işletmen mi? Hemen sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Lütfen yeni müşteri bulmak için ücretsiz araçlarımızı kullan.