Otomotiv

Jaguar Servis

0 yorum
0.0
Jaguar
  • Kuruluş Tarihi04.09.1922
  • Kuruluş YeriBlackpool, Birleşik Krallık
  • KurucularWilliam Walmsley, William Lyons

Jaguar, İngiltere merkezli bir otomobil markasıdır. 1945 yılında kurulan firmayı BLMC, 1990 yılında Ford'a sattı. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Jaguar Hakkında

Jaguar, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Blackpool, Birleşik Krallık’da olan şirket 04.09.1922 tarihinde William Walmsley, William Lyons tarafından kurulmuştur.

Jaguar servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Jaguar servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Jaguar Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Jaguar markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Jaguar markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Jaguar Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.jaguarturkey.com

Jaguar hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Jaguar Servis Yorumları (0)

Jaguar servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.