Otomotiv

Isuzu Servis

0 yorum
0.0
Isuzu
  • Kuruluş Tarihi01.01.1916
  • Kuruluş YeriTokyo, Japonya

Isuzu Motors Limited, Japon otomobil firması. Merkezi Tokyo'da bulunmaktadır. Dünyanın en büyük otomobil firmalarından biridir.Öncesinde otomobil de üretmekteydi.1937'de kurulmuştur. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Isuzu Hakkında

Isuzu, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Tokyo, Japonya’da olan şirket 01.01.1916 tarihinde tarafından kurulmuştur.

Isuzu servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Isuzu servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Isuzu Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Isuzu markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Isuzu markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Isuzu Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.isuzu.com.trtr

Isuzu Servisleri

Isuzu ait servis bulunamamıştır.

Isuzu hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Isuzu Servis Yorumları (0)

Isuzu servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.