Otomotiv

Infiniti Servis

0 yorum
0.0
Infiniti
  • Kuruluş Tarihi01.01.1989
  • Kuruluş YeriHong Kong
  • KurucularBill Bruce
  • CEORoland Krüger

Infiniti, Nissan Motors`a bağlı ABD, Kanada, Orta Doğu, Güney Kore ve Tayvan pazarlarında satışa sunulan lüks otomobil markasıdır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Infiniti Hakkında

Infiniti, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Hong Kong’da olan şirket 01.01.1989 tarihinde Bill Bruce tarafından kurulmuştur.

Infiniti servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Infiniti servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Infiniti Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Infiniti markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Infiniti markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Infiniti Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.infiniti.com.tr

Infiniti Servisleri

Infiniti ait servis bulunamamıştır.

Infiniti hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Infiniti Servis Yorumları (0)

Infiniti servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.