Otomotiv

Hyundai Servis

0 yorum
0.0
Hyundai
  • Kuruluş Tarihi29.12.1967
  • Kuruluş YeriSeul, Güney Kore
  • KurucularÇung Ju-Yung
  • CEOChung Mong-koo

Hyundai Motor Company, Güney Kore merkezli çok uluslu otomotiv firması. Korece Hyundai kelimesinin Türkçe karşılığı çağdaş, modern anlamındadır. Vikipedi

Mobil Uygulama Çok Yakında!

Direkt Servis uygulamasını yükle ve etrafındaki yetkili ve özel servisleri keşfet!

app PLATFORMLAR

Hyundai Hakkında

Hyundai, Türkiye genelinde yaygın yetkili servis ağı ile müşterilerine hizmet veren Otomotiv markasıdır. Merkezi Seul, Güney Kore’da olan şirket 29.12.1967 tarihinde Çung Ju-Yung tarafından kurulmuştur.

Hyundai servislerinin telefon, adres ve servis yorumlarına ulaşabileceğiniz yetkili servis listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet oranı hakkında fikir edinmeniz için oluşturulmuş Hyundai servis yorumları kısmında her servise ait gerçek müşteri yorumlarına katkıda bulunabilir ve seçtiğiniz servisin telefon ve adres bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Hyundai Türkiye pazarında güçlü bir Otomotiv markasıdır. Otomotiv sektöründe yüksek kalite standardını koruyan marka, geniş servis ağı ile rezervasyonu ve rezervasyonsuz periyodik bakım ve diğer servis hizmetlerini sunmakta ayrıca sunduğu tüm hizmetleri bağımsız kalite denetimi ile sürekli izlemektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren marka, orijinal yedek parça desteği vermekte ve tüm hizmetleri için parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Garanti süresi içerisinde firmanın verdiği tüm hizmetlerden eksiksiz yararlanmak için garanti belgelerinizi saklamanızı öneririz. Hyundai markasına ait garanti belgelerinizi sitemizde profil oluşturarak, dijital ortamda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Profilinizde yer alan garanti belgenizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden basılı belge halinde getirebilirsiniz.

Hyundai markası hakkında daha detaylı bilgi almak için Hyundai Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz: www.hyundai.comtr

Hyundai Servisleri

Hyundai ait servis bulunamamıştır.

Hyundai hakkında yorum bırakmak için giriş yap!

Hyundai Servis Yorumları (0)

Hyundai servisleri hakkında yorum bulunamadı! İlk yorumu siz bırakın.